Bir Sayfa Seçin
N

KOLAY

eğlenceli oyunlar

HER ZAMAN & HER YERDE

Burcu Simsek-Tazegul

Benim adım Burcu Simsek-Tazegul. İki dil bilen bir dil ve konuşma terapisti olarak Hollandaca ve Türkçe çocuklara ve yetişkinlere tedavi uygulamaktayım. Farklı hedef gruplardan bireyleri, çeşitli problemlerle tedavi etmeyi çok seviyorum. Bu her seferinde yeni bir maceraya yol açıyor. Bu da benim kendime yeni tecrübeler katmama, yeni deneyimler yaşamama vesile oluyor, yaptığim işi eğlenceli hale getiriyor. Ayrıca, tedaviler sırasında ilerleme gördüğümde de motive oluyorum. Ve bu da yaptiğim işi benim için daha da güzelleştiriyor.

Eğitim dönemimde farklı yerlerde staj imkanım oldu ve farklı gruplarla çalışarak deneyim elde ettim. Yoğunlukla iki dile sahip hastalarla çalıştım. Hollandacası yeterli olmayan hastalarımı kendi dillerinde tedavi etmem onlar için büyük bir avantaj oldu. Hem bu sayede konuşma terapisti ve hastanın ebeveynleri arasında ki iletişimin daha iyi geçtiğini söyleyebilirim, yaşadigim tecrübeler sayesinde. Ebeveynler kendi dillerinde ne yapılacağını anladığında iletişimsizlik oluşmuyor. Bu şekilde, ebeveynler çocuklarını evlerinde doğru şekilde yönlendirebilmektedir. Bu, çocukların gelişimini olumlu yönde etkilemektedir ve ayrıca tedavi süresinide kısaltacaktır.

Gelişim surecinde olan insanlara yardım etmek, beni işimde yönlendiren şeydir. Her zaman bireyin gücünü ararım. Tecrübem ve özgeçmişte yaptıklarım, konuşma terapisti olarak hızlı bir şekilde gözlemleyebilmeme ve hedefe yönelik müdahaleler yapabilmemi mümkün kılıyor. Çözüm üretmekte yaratıcı bir kişiliye sahibim ve bu çözümleri iyi bir şekilde uyguluyabiliyorum. İşimde her zaman sabırlı ve motive olurum ve bu yüzden size herzaman en iyi şekilde yardımcı olmak için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

İLETİŞİM

giriş
close slider