N

منطبق بر برنامه ی زمانی شما

شادی و بازی

همه جا، همه زمان

 

گفتاردرمانی آنلاین برای بزرگسالان و سالمندان

 TinyEYE فقط برای کودکان طراحی نشده بلکه بزرگسالان نیز میتوانند از این خدمات درمانی توسط گفتاردرمانی آنلاین بهره مند شوند. شما دیگرنیازی به طی کردن مسیر خسته کننده به تمرینات گفتاردرمانی ندارید و شما می توانید در خانه خودتان به راحتی گفتار درمانی دریافت کنید. هر آنچه شما نیاز دارید یک کامپیوتر و یک اینترنت است.

 اگر شما از یک سکته و یا یک بیماری مزمن بهبود یافته اید، شما احتمالا چندین هفته پر از ملاقات با چندین درمانگر خواهید داشت. در کنار گفتاردرمانی اتان شما احتمالا باید فیزیوتراپیست، کاردرمانگر، متخصص تغذیه و دکتر را ملاقات کنید. یک برنامه شلوغ میتواند شما و همچنین مراقبتان را خسته کند. شما ممکن زمان زیادی را در راه صرف کنید. با گفتاردرمانی، ما یک جز پر تقاضا را از برنامه زمانی شما بیرون خواهیم آورد.

 

 گفتاردرمانی آنلاین دقیقا مانند گفتاردرمانی تمیرینات را ارائه میدهد، تنها تفاوت این هست که شما گفتاردرمانگرتان را آنلاین ملاقات می کنید. شما گفتاردرمانگر را در یک صفحه نمایش بزرگ خواهید دید و همین طور او شما را. از طریق میکروفون شما می توانید با یکدیگر صحبت کنید. با استفاده از این ارتباط، ما تمام انواع تمرینات برای کمک به پیشرفت شما انجام می دهیم.

 

 

چگونه شما می توانید شروع کنید؟

اینجا را کلیک کنید تا یک وقت بگیرید

تماس

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ONLINE THERAPY

Onine Logopedia

TRAINING FOR THERAPISTS

TRAINING VOOR LOGOPEDISTEN

OPPORTUNITIES FOR PROFESSIONALS

LICENTIE VOOR PROFESSIONALS

ورود
close slider