N

منطبق بر برنامه ی زمانی شما

شادی و بازی

همه جا، همه زمان

 

برای والدین

TinyEYE به کودکان در همه ی رده های سنی فرصت دریافت گفتار درمانی را در محیط راحت خودشان یا مدرسه پیشنهاد می دهد. گفتار درمانی آنلاین، درمانگر را از زمان و مکان مستقل می سازد. آب و هوای بد و فاصله دیگراهمیتی ندارد. دیگر نیازی نیست شما به تمرینات گفتار درمانی با فرزندتان بعد از کار بپردازید ! گفتاردرمانگران ما با شما و فرزندتان از طریق TinyEYE در ارتباط می شوند. هر آنچه شما نیاز دارید فقط یک کامپیوتر و یک اینترنت است.

 

چگونه کار می کند؟ TinyEYE

شما یک کد دسترسی شخصی دریافت خواهید کرد که هم شما و هم فرزندتان می توانید وارد این نرم افزار شوید. شما گفتار درمانگر را در یک ارتباط تصویری/ شنیداری با طیفی از بازی های متنوع مناسب با سطح و نیاز فرزندتان ملاقات خواهید کرد. فرزندتان با گفتاردرمانگر بازی می کند در حالی که آن ها بر روی توسعه گفتار و زبان کار می کنند. بعد از هر جلسه ی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ای، گفتار درمانگر تکالیف کودک را در کوله پشتی قرار می دهد. در کوله پشتی، شما تکالیفی را که گفتار درمانگرتان انتخاب کرده خواهید یافت. از طریق تکالیف آنلاین، شما و فرزندتان می توانید در خانه به روش تفریحی و بازی گونه تمرین می کنید. شما دستور العمل های نوشتاری و پیام های ویدیویی از طرف گفتار درمانگرتان هر دفعه دریافت خواهید کرد. گفتاردرمانگر شما ۷/ ۲۴ قابل دسترس است!

 

امنیت آنلاین

در یک محیط آنلاین امن و امان فراهم شده است. TinyEYE همه ی جلسات
شما رمز ورود خودتان را دارید که به شما قابلیت دسترسی به نرم افزار و کوله پشتی تکالیف منزل را می دهد.
کلیه ی گفتاردرمانگران TinyEYE درمانگران ثبت شده هستند و طبق آخرین استانداردها کار می کنند.

 تمرین کردن با بازی

گفتاردرمانگرانی که با TinyEYE کار می کنند روند گفتاردرمانی را توسط بیش از۲۰۰ بازی جذاب آموزنده بیشتر به صورت سرگرمی می سازند. گفتار درمانگران بازی هایی را انتخاب می کنند که مناسب علاقه و سن کودک شما است و با هم با روش بازی تمرین می کنند.

 

هزینه ها به چه شکل است؟

هزینه های خدمات گفتار درمانگران حرفه ای ما بستگی به زبانی که آن ها درمان می کنند و تعداد زبان هایی که همزمان فراهم شده دارد. ما قبض را به طور مستقیم برای شما ارسال میکنیم، و شما می توانید از طریق بیمه درمانی اتان ( اگر گفتاردرمانی آنلاین را پوشش دهد) برای پرداخت اقدام کنید. تکالیف کوله پشتی رایگان است و فرزندتان می تواند هرچند بار که خواست بازی ها را بازی کند.

 

چگونه شما می توانید شروع کنید؟

 اینجا را کلیک کنید تا یک وقت بگیرید

تماس

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ONLINE THERAPY

Onine Logopedia

TRAINING FOR THERAPISTS

TRAINING VOOR LOGOPEDISTEN

OPPORTUNITIES FOR PROFESSIONALS

LICENTIE VOOR PROFESSIONALS

ورود
close slider