Bir Sayfa Seçin
N

KOLAY

eğlenceli oyunlar

HER ZAMAN & HER YERDE

OKULLAR

OKULDA TINYEYE İLE ONLINE ÇALIŞMA

TinyEYE ile ortak çalışan CBS ‘De Brug’, Klazienaveen Okul Müdürü Bert Scheper kendi deneyimlerini anlatıyor:
“sınıfdaki öĝrenci sayımız 33`e kadar yükseldi. Bu bizim bazı imkanlarımız daraltıyor. Buna raĝmen hizmet kalitemizi yüksek tutmak, yeni teknolijik imkanlardan yararlanmak istiyoruz. Deĝişik vesilelerle TinyEYE`in varlıĝından haberdar oldum. Bu kurumdan Elisa Gielen`le temasa geçtim ve kendisinden yazılım (software) imkanları hakkında bilgi aldım. Aıştımalar tam da çocukların ihtiyaç duyduĝu alıştırmalar. Gerçekci bir tedavi planı söz konusu. Kısa bilgilendirmeden sonra çocuk hemen tedaviye başlayabiliyor. Ögrenci velisi veya ögretmen dilediĝi anda mevcut durumu izleyebiliyorlar. Bizler TinyEye`den 2012 yılından itibaren logopedi alıyoruz.”

OKULDA TINYEYE

Okul çağındaki çocuklar iletişim alanında her türlü sorun yaşayabilirler. Bazı çocuklar, ses ve kelimelerin artikülasyonunda (telefuz) bir dil gecikmesi veya bozukluğu yaşayabilir, kekeme olabilirler. Bunlar da çocukda okul başarısı ve özgüven açısından sorun teşkil edebilir. Bunların yaşanmaması için logopedist tedavi planı yardımı ile destekleyici bir yardımda bulunacaktır.
TinyEYE okullarda logopedi hizmeti vermektedir. Tıbbi tanı (medische indicatie) sonrası özel eĝitim almış, uzman e-asistanlarımız okullara rehberlik hizmeti verebilirler. Seans başı tedavi süreleri, esnek olup kısa sürede planlama yapılabilir. Logopedistlerimiz veli ve ögretmenle daima koordineli çalışmaktadırlar.

APPS (UYGULAMALAR)

Tıbbi tanı (indicatie) olmadan dil eksikliği olan çocuklar için özel- kişiye göre APPS uygulamalarımız var. Çocuklar tek başına veya grup halinde App uygulamalarından faydalanabilirler. Öĝretmeninin isteĝi doĝrultusunda logopedist App uygulamalarını hazırlar. TinyEYE`nin gücü dil oyunları ve film mesajlarıdır.

NASIL BAŞLAYABİLİRSİNİZ?

Bize ulaşın. İstek ve arzularınız doĝrultusunda size bir teklif hazırlarız.
Size bir logopedist görevlendirebileceĝimiz gibi bir logopedistin de destek eĝitimi almasını saĝlayabiliriz.
Ögrencilere rehberlik edebilecek, onlarla alıştırmalar yapabilecek muhteva ve teknik yardım garantisi veriyoruz.

İLETİŞİM

giriş
close slider