Bir Sayfa Seçin
N

KOLAY

eğlenceli oyunlar

HER ZAMAN & HER YERDE

VELİLER VE ÇOCUKLAR

 

VELILER ICIN

Van der Meer ailesi, TinyEYE’den online konuşma terapisini tercih etti ve iŞte deneyimleri: “Online logopedi daha önce aldıĝımız klasik uygulama tedavisi`nden çok daha keyifli geldi. Muayanedeki medot adeta bir dramdı. Evimize uzak olduĝundan, uzun bir yolculuk gerekiyor. Neredeyse bir saatimiz yolda geçiyordu. Ruben bundan hiç hoşnut deĝildi ve sürekli şikayet ederdi. Alıştırmalardan da yine keyif almazdı. Bilgisayar oyunları onun için daha cazip. Evden bunu yapabilmeniz ise daha bir kolaylık. Üstelik zaman ayırmamız gereken başka çocuklarımız var. Online logopedi`nin bir dezavantajı olduĝunu düşünmüyorum. Başka yorumlar için tıklayın.

ÇOCUKLARINIZ İÇİN ONLINE

TinyEYE, her yaştan çocuğa konuşma terapisini online (uzaktan) kendi ortamlarında veya okulda alma rahatlıĝı sunuyor. Zaman ve yer konusu artık sorun deĝil. Kötü hava şartları, eve uzaklık engel olmaktan çıkıyor. İş sonrası çocuĝunuzu bisikletin ardında logopediye getirmenize gerek yok. Tek ihtiyacınız olan internet baĝlantılı bilgisayar (dizüstü de olabilir) veya tablet.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Size özel bir şifre ile programımıza giriş yapabilirsiniz. Bundan sonra canlı olarak logopedistimiz ile görsel ve işitsel olarak temas kurabilirsiniz. Çocuĝunuz logopedist rehberliĝinde bilgisayar oyunları ile eĝlenerek; bir yandan oynayarak diĝer yandan da dil ve konuşma yeteneĝini geliştirmektedir. Burda kullanma kilavuzu, talimatlar ve film mesajı da mevcuttur. Logopedistinize 7/24 saat ulaşılabilir. Her seans sonrası sonuçlar tutanak olarak size sunulur. Bu sayede çocugunuzla ilgili olarak kaydetiĝi gelişmeyi sürekli takip edebiliriniz.

ONLINE GÜVENLİĞİ

Tüm TinyEYE oturumları güvenceye alınmıştır. Yazılım ve ev ödevi sırt çantasına erişim sağlayan kendi şifreniz var. Tüm TinyEYE konuşma terapistleri, belirlenen en son kalite standartlarina göre hizmet vermektedir.

BİLGİSAYAR OYUNLARI İLE ALIŞTIRMALAR

TinyEYE ile çalışan konuşma terapistleri bu alıştırmaları, eĝlenceli 200`den fazla bilgisayar oyunları sayesinde daha keyifli bulmaktadırlar. Logopedist çocuĝun seviye ve kendi dünyasına göre seçeceĝi oyunla logopedi seanslarını eĝlenceli hale getirmekte, çocuklar oynayarak alıştırma yapmaktadırlar.

NASIL BAŞLAYABİLİRSİNİZ?

Bize mail gönderebilir ya da telefonla müracat edebilirsiniz.
Doğrudan kayıt için, lütfen tıklayın:

YETİŞKİNLERE UYGUN MU?

Yetişkinler de TinyEYE ile tedavi edilebilir. Size yardımcı olabilecek özel konuşma terapistlerimiz mevcuttur.

ÜCRETLERİ

Online logopedi (konuşma terapisi) hemen hemen tüm saĝlık sigortaları tarafından karşılanır. Personelimiz masrafların karşılanması konusunda sigorta şirketinizle iletişimde size yardımcı olacaktır.

İLETİŞİM

giriş
close slider