Bir Sayfa Seçin
N

KOLAY

eğlenceli oyunlar

HER ZAMAN & HER YERDE

YETİŞKİN VE YAŞLILAR

YETİŞKİN VE YAŞLILAR İÇİN ONLINE LOGOPEDİ

TinyEYE sadece çocuklar için değil, yetiskinler ve yaşlıar icin de online (uzaktan) terapi sunuyor! Artık konuşma terapisi uygulamasında yorucu bir yolculuğa çıkmak zorunda değilsiniz ve kendi ortamınızın rahatlığında konuşma terapisi alıyorsunuz. Tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar ve internet bağlantısı.

Felç vb. rahatsızlıklarınız veya kronik bir hastalığınız varsa muhtemelen sadece logopediye deĝil, fizik tedavisi, diyetisyen, ergo terapisi birden fazla tedavi için yoĝun randevular yapmalısınız. Bu yoĝunluk hem size hem de yakınlarınıza yorucu gelebilir. Üstelik yolda çok zaman harcayabilirsiniz. Online logopedi sayesinde tedavinizi yolculuk yapmadan alabilirsiniz.

Online Logopedi tıpkı muayenehanedeki logopedi gibidir. Ekranda görüstüĝünüz kişiyi görebilir ve canlı göreşebilirsiniz. Bu baĝlantı sayesinde bir çok alıştırma yapmaktayız.

ONLINE BAĞLANTIDA GÜVENLİK

Tüm TinyEYE seansları / oturumları güvenceye alınmıştır. Özel şifreleriniz sayesinde programlarımıza giriş yapabilir ev ödevlerinizi yapabilirsiniz. TinyEYE`da çalışan tüm logopedistler kalite standartlarına uygun, tanınmış saĝlık görevlileridir.

NASIL BAŞLAYABİLİRSİNİZ?

Bize mail atın veya bizi arayın. Bize ulaşmak için buraya tıklayın.
Doğrudan kayıt için: buraya tıklayın

ÜCRETLERİ

Online logopedi terapisi genelde tamamen sağlık sigortanız tarafından karşılanır. Personelimiz saĝlık giderlerinin sigortalara bildirilmesi konusunda da size danışmanik yapabilir.

18 + yaşı ve üsündekiler için kanunen katkı payı istenmektedir.

İLETİŞİM

giriş
close slider