N

gemak

Fun & Games

Anytime, Anywhere

TinyEYE’s Summerschool

Moeilijkheden met taal, lezen en spelling geven vaak problemen bij de dagelijkse schooltaken.

Vroegtijdige, effectieve hulp is dan ook heel belangrijk! Juist in de schoolvakanties is er grote kans dat kinderen die al problemen kennen een terugval krijgen.

TinyEYE Europe biedt nu de mogelijkheid om in de zomervakantie de kinderen thuis online te helpen bij hun taal-, lees- en spellingsproblemen.

En met online games is het ook nog een super leuk om te doen !

Belangstelling? Contact Hiltje 

Hiltje Ketelaar
Manager Education
hiltje@tinyeye.eu+31 851 301 508

Behoefte aan contact in een andere taal ?

Mila Rozema
ENGLISH CONTACT
+31636250294mila@tinyeye.eu
Lisette vd Molen
DEUTSCHER KONTACT
+31851301507lisette@tinyeye.eu
Safae el Koukouchi
الاتصال بالعربية
+31850301503safae@tinyeye.eu
Aydin Taghipour
تماس فارسی
contact@speechtravel.com
Ana Martin
CONTACT FRANCAISE
Amber Kaelen
CONTACTO ESPAÑOL
iamberlogopedie@gmail.com
Andrea Krenželoková
KONTAKT ČESKY
+420 777 573 693Andrea.Krenzelokova@email.cz

 

Contact

 

TinyLanguageTool
close slider

 

LOGIN here

Login
close slider