Vyberte stránku
N

Bequemlichkeit

Spass & Spiel

Jederzeit, an jedem Ort

Naši nizozemsky mluvící logopedi 

Naši nadšení nizozemští mluvící logopedi jsou připraveni vám sloužit. TinyEYE Europe zaměstnává mnohojazyčné a všestranné logopedy. Zde se můžete setkat s našimi nizozemsky mluvícími logopedy. [Klikněte na jejich fotografii a přečtěte si více] Poskytují logopedii v holandštině nizozemským klientům, kteří žijí nejen všude v Evropě, ale i v zahraničí.

Jste logoped a chcete patřit? Pak klikněte zde

ANDREA KRENŽELOKOVÁ
KLINICKÁ LOGOPEDKA
Mé jméno je Andrea Krenželoková a jsem atestovaná klinická logopedka. Logopedii se věnuji už přes 15 let. Mám komplexní zkušenosti s individuální a skupinovou péčí o děti i dospělé, které jsem získala postupně ve speciální mateřské škole pro vady řeči, v logopedické ambulanci a na rehabilitační klinice. Pracovala jsem se širokým spektrem diagnóz u dětí – dyslalie, opožděný vývoj řeči, vývojová dysfázie, poruchy plynulosti řeči (koktavost, breptavost), autismus. U dospělých mám zkušenosti s afázii, dysartrií, poruchami plynulosti řeči, neurodegenerativními onemocněními, dysfagií (poruchami polykání), s přetrvávajícími artikulačními poruchami či poruchami hlasu a se skupinovým kognitivním tréninkem. [Klikněte na mou fotografii pro více informací] Kontaktujte mne přímo na +420 777 573 693.
Andrea.Krenzelokova@email.cz

Contact

Ve své práci používají TinyEYE jako léčebnou metodu. Tito logopedi poskytují rady z profesionálního oboru, aby program vylepšili. TinyEYE proto není nikdy dokončen, vždy se zkoumá, jak se ještě lépe propojit s nejnovějším vývojem logopedie. Díky zkušenostem s používáním programu v praxi poskytují logopedi logopedi TinyEYE školení a podporu v celé Evropě. Chcete patřit? Pak nás neváhejte kontaktovat!

ONLINE SPEECH THERAPY

Onine Logopedia

TRAINING FOR SLP's

TRAINING VOOR LOGOPEDISTEN

OPPORTUNITIES FOR PROFESSIONALS

LICENTIE VOOR PROFESSIONALS

Domácí práce
close slider

Máte účet pro domácí úkoly, abyste se mohli cvičit?
Pak se přihlaste zde.
Chcete se přihlásit k terapeutickému softwaru TinyEYE MONARCH? Použijte TAB „My TinyEYE“

Problémy s přihlášením? volejte +31 851 301 501

My TinyEYE
close slider

LOGIN TO TinyEYE therapy software MONARCH: Click  here

Do you want to login to the Homework ? Use TAB "Homework"

Problems logging in? call +31 851 301 501