Iemand die met plezier vertelt en zich minder zorgen maakt over hoe het klinkt, die durft te zeggen wat die denkt of voelt, of merkt dat iets steeds makkelijker gaat: daar krijg ik energie van. Ik ben Lola Vermeulen, logopedist, en ik leer graag echt de persoon achter de hulpvraag kennen.
Bij mij kun je terecht met vragen rondom taal, spraak, stotteren en afwijkende mondgewoonten (OMFT). Ik vind het belangrijk dat je je op je gemak voelt en ruimte hebt om te vertellen wat er speelt. Wat gaat al goed? Wat is lastig? En wat zou je graag willen bereiken?
Ik geloof niet in één aanpak voor iedereen. Daarom kijken we samen wat bij je past. Wat vind je leuk, wat heb je nodig en hoe kunnen we het oefenen laten aansluiten bij je dagelijks leven? Er is ruimte om te spelen, te proberen en te lachen. Zo werken we samen aan je doelen, met aandacht voor plezier en zelfvertrouwen. Bij kinderen betrek ik ook ouders, zodat we samen kijken wat je kind nodig heeft.
Ik heb Logopedie gestudeerd aan de Hogeschool Utrecht en de minor Stilstaan bij gedrag gevolgd. Ook heb ik de opleiding Gespecialiseerd Pedagogisch Medewerker gevolgd, die veel heeft bijgedragen aan mijn kennis over de ontwikkeling van kinderen. Met de RESTART-DCM-scholing heb ik mij verder verdiept in de begeleiding van jonge kinderen die stotteren.
Via TinyEYE ontmoeten we elkaar online, vanuit je vertrouwde omgeving. Ik ben benieuwd naar je verhaal en ga graag samen met je aan de slag!