N

gemak

Fun & Games

Anytime, Anywhere

Contactpersonen

Elisa Gielen
DIRECTEUR
+31640227692elisa@tinyeye.eu
Mila Rozema
THERAPY
+31636250294mila@tinyeye.eu

OPENINGSTIJDEN  (CET, GMT+1)

Maandag: 09:00 – 17:00
Dinsdag: 09:00 – 17:00
Woensdag: 09:00 – 17:00
Donderdag: 09:00 – 17:00
Vrijdag: 09:00 – 17:00
Zaterdag: 10:00 – 15:00
Zondag: Gesloten

 

 

Contactpersonen andere talen

Mila Rozema
ENGLISH CONTACT
+31636250294mila@tinyeye.eu
Lisette vd Molen
DEUTSCHER KONTACT
+31851301507lisette@tinyeye.eu
Suzan Tokac
TÜRKÇE ILETIŞIM
+31851301506suzan@tinyeye.eu
Aydin Taghipour
تماس فارسی
contact@speechtravel.com
Ana Martin
CONTACT FRANCAISE
Amber Kaelen
CONTACTO ESPAÑOL
iamberlogopedie@gmail.com
Andrea Krenželoková
KONTAKT ČESKY
+420 777 573 693Andrea.Krenzelokova@email.cz

Contact

 

ALGEMENE CONTACTGEGEVENS

TinyEYE Skype tinyeyehelpdesk
TinyEYE Whatsapp +31 6 4022 7692
TinyEYE Telefoon +31 850 656 189
TinyEYE Mail info@tinyeye.eu

Bezoekadressen (op afspraak)

Groningen
Paterswoldseweg 806
9728 BM Groningen
Nederland
Eindhoven
Fellenoord 130
5611 ZB Eindhoven
Nederland
Stadskanaal
Continentenlaan 2
9501 DG Stadskanaal
Nederland
Amsterdam
Burgerweeshuispad 201, 1076 GR Amsterdam

Groningen

Paterswoldseweg 806
9728 BM Groningen
Nederland

Eindhoven

Fellenoord 130
5611 ZB Eindhoven
Nederland

Stadskanaal

Amsterdam

Huiswerk
close slider

Heb je een huiswerk account om zelf te oefenen?
Log dan hier in.



Wil je inloggen in de TinyEYE therapie software MONARCH? Gebruik dan TAB "Mijn TinyEYE"

Problemen met inloggen? bel +31 851 301 501

Mijn TinyEYE
close slider

 

LOGIN in TinyEYE therapie software MONARCH: Click  hier

Wil je naar de Huiswerk ? Gebruik TAB "Huiswerk"

Problemen met inloggen ? bel +31 851 301 501 

 

TinyTaalTool
close slider

Tiny Taal Tool

LOGIN hier

Met de TinyTaalTool kunnen wij elk kind op de basisschool screenen en weet onze logopedist al na 12 minuten of er sprake is van toekomstige spraak- en taalproblematiek.

Zoek je de TinyEYE therapie software?

Wil je niet inloggen bij onze screening-tool, maar ben je juist op zoek naar onze therapie software? Ga naar tab "Mijn TinyEYE"

Problemen met inloggen? bel +31 851 301 501